+48 505 600 080 biuro@itserwis24.eu

kontakt

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia IT dla swojej firmy? Poszukujesz kogoś, kto zadba o obsługę techniczną posiadanego sprzętu komputerowego? A może chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników z zakresu informatyki i obsługi komputera? Działamy zarówno zdalnie, na terenie całej Polski, jak i lokalnie, w okolicy Warszawy i Ząbek. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio poprzez adres e-mail lub numer telefonu. Do usłyszenia!

Formularz kontaktowy

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez ITSerwis24 Wiesław Kaliszuk podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Klikając w link poniżej dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

ADRES

Księdza Ignacego Skorupki 19/2
05-091 Ząbki

E-MAIL

biuro@itserwis24.eu

TELEFON

+48 505 600 080

Dlaczego warto decydować się na outsourcing IT?

W dzisiejszych czasach zarówno małe, jak i średnie firmy zamiast inwestować w budowanie własnej infrastruktury i utrzymanie działu IT często decydują się na powierzenie wsparcia IT doświadczonym w branży specjalistom. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą się rozwijać, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów prowadzenia działalności na niższym poziomie. Poniżej prezentujemy kilka powodów, dla których długoterminowy outsourcing IT jest słuszną decyzją.

R

Niskie koszty obsługi IT firmy

Inwestycja w sprzęt komputerowy i oprogramowanie to zaledwie ułamek wydatków, z jakimi wiąże się prowadzenie własnego działu IT. Ponieważ cyfrowy świat nieustannie idzie do przodu, niezbędne są dodatkowe szkolenia pracownicze - tak, aby Twoi specjaliści byli na bieżąco z trendami w branży. Co więcej, rynek pracy dla osób z wykształceniem informatycznym jest niezwykle konkurencyjny, dlatego utrzymanie zespołu wykwalifikowanych specjalistów IT to nie tylko kwestia odpowiedniego wynagrodzenia, ale także dodatkowych benefitów.

Dlatego wiele małych i średnich firm decyduje się powierzyć opiekę informatyczną zewnętrznym firmom. I choć koszty takiej opieki różnią się w zależności od wielu czynników (mała firma a większa firma, mniejsze miejscowości a Warszawa), to ze pewnością koszty outsourcingu IT będą mniejsze niż prowadzenie własnego działu informatycznego.

R

Doświadczenie i wiedza IT dostępne od zaraz

O ile wprowadzenie do zespołu nowego pracownika może trwać nawet do kilku miesięcy, o tyle wykwalifikowany specjalista IT będzie w stanie podjąć się powierzonych mu zadań od razu. Inwestowanie we współpracę z zewnętrzną firmą informatyczną pomoże zatem zaoszczędzić wiele czasu i przyspieszyć wdrażanie nowych procesów w firmie. Co więcej, outsourcing IT pozwala na dużą elastyczność działania - godne zaufania i doświadczone firmy oferują możliwość dopasowania zapotrzebowania na ich usługi do bieżących zapotrzebowań Twojej firmy. Co to oznacza? Że jeśli Twoja firma z kilku pracowników rozrośnie się do kilkunastu w krótkim czasie, Twój zewnętrzny dostawca usług IT szybko dopasuje swoje usługi do Twoich rosnących wymagań.

R

Zajmij się swoim biznesem - obsługę IT zostaw specjalistom

Powierzenie opieki informatycznej zewnętrznej firmie to słuszna decyzja nie tylko ze względów finansowych. Outsourcing IT pozwala Tobie, jako przedsiębiorcy, skupić się na głównych działaniach Twojej firmy. Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz - biuro rachunkowe, kancelarię prawną czy sklep online - współpraca z zewnętrznymi specjalistami z dziedziny informatyki pozwoli Ci skoncentrować energię na obszarach należących do Twoich kompetencji.

ITSerwis24 logo

ITSerwis24 zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji z zakresu usług informatycznych. Jesteśmy doświadczonym i zaufanym partnerem, działającym na rynku od niemal 15 lat. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania IT na najwyższym poziomie.

ITSerwis24 Wiesław Kaliszuk

Księdza Ignacego Skorupki 19/2
05-091 Ząbki

+48 505 600 080

biuro@itserwis24.eu

Copyright © 2024 ITSerwis24