+48 505 600 080 biuro@itserwis24.eu

szkolenia IT

podnoszenie kompetencji IT

Przygotowanie do certyfikatu ECDL

Firma ITSerwis24 oferuje kursy informatyczne, mające na celu przygotowanie do Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (European Computer Driving Licence). Jest to honorowany na całym świecie, sygnowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne certyfikat. Podobnie jak certyfikaty językowe, poświadcza on umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pojęć związanych z technologią informatyczną. Dlaczego warto uzyskać certyfikat ECDL? Ponieważ jego posiadacz zwiększa swoje możliwości zatrudnienia nie tylko na polskim, ale i europejskim rynku pracy, Certyfikat ECDL stanowi rzetelne potwierdzenie posiadanych umiejętności z zakresu obsługi komputera oraz najważniejszych programów komputerowych.

ITSerwis24 - Certyfikat ECDL

Czy warto uzyskać certyfikat ECDL?

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych polecany jest nie tylko osobom planującym poszukiwanie pracy na europejskim bądź światowym rynku pracy. Grupą osób, które mogą odnieść korzyści z posiadania tego certyfikatu są m.in. studenci – polscy studenci posiadający certyfikat ECDL mogą zostać zwolnieni z obowiązku uczestniczenia w zajęciach z zakresu technologii informacyjnej.

R

Dla poszukujących pracy

Uzyskanie certyfikatu ECDL polecamy zwłaszcza osobom, które od dłuższego czasu bezskutecznie poszukują pracy biurowej. Posiadanie dokumentów poświadczających umiejętności obsługi komputera wysyła pracodawcom wyraźny sygnał świadczący o tym, że ta osoba stale rozwija się i pragnie poszerzać swoje horyzonty.

R

Dla absolwentów

Kolejną grupą odbiorców Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL) są osoby, które albo dopiero wchodzą na rynek pracy (absolwenci szkół średnich lub wyższych), albo powracają po dłuższej przerwie, jak np. kobiety po urlopie macierzyńskim. Dzięki uzyskaniu odpowiedniego poświadczenia umiejętności z zakresu obsługi komputera, zwiększają się szanse takiej osoby na szybkie i pomyślne znalezienie zatrudnienia.

R

Dla pracodawców

Po szkolenia przygotowujące do certyfikatu ECDL sięgają również pracodawcy, który dbają o stały rozwój i rozszerzanie kompetencji swoich pracowników. Jest to zwłaszcza popularne w firmach i instytucjach publicznych, które po latach działalności offline decydują się na przeniesienie swojej działalności do świata online. Dzięki takim inwestycjom w pracowników, pracodawcy mogą liczyć podniesienie wydajności i efektywności osób zatrudnionych w firmie.

Warsztaty informatyczne - ITSerwis24

Szkolenia i warsztaty informatyczne dla pracowników

Zakupiłeś nowe oprogramowanie dla Twojej firmy i potrzebujesz specjalisty, który przeszkoli Twoich pracowników z zakresu jego obsługi? Chcesz mieć pewność, że Twój zespół w pełni wykorzystuje potencjał drogiego oprogramowania, z którego korzysta lub planuje korzystać Twoja firma? ITSerwis24 Wiesława Kaliszuka oferuje szkolenia i warsztaty dla pracowników małych i średnich firm na terenie miasta Warszawa, Ząbki i okolicy, oraz w całej Polsce (online).

Wieloletnie doświadczenie w obszarze doskonalenia umiejętności pozwala nam na przeprowadzanie praktycznych i skutecznych kursów informatycznych, nastawionych na podnoszenie kompetencji IT Twojego zespołu. Dzięki kursom komputerowym oferowanym przez ITSerwis24 z Ząbek możesz mieć pewność, że Twój zespół posiada wszystkie narzędzia niezbędne do pełnego wykorzystania nowych technologii. Profesjonalna obsługa nawet najbardziej skomplikowanego oprogramowania pozwoli na zwiększenie wydajności i efektywności Twojego zespołu.

Oferowane przez nas szkolenia nastawione są na zwiększenie Twoich kompetencji cyfrowych. Nauczymy Cię zarówno podstawowych programów w systemie Windows, jak i tych z pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook). Chcesz nauczyć się, jak złożyć komputer tak, aby móc w pełni spersonalizować swoje narzędzie pracy? Zespół ITSerwis24 pomoże Ci zdobyć również takie kwalifikacje!

ZAUFALI NAM

Firma to nie tylko pracownicy i oferowane usługi - to także klienci i partnerzy, którzy nadają naszej pracy sens. W swoim portfolio posiadamy organizacje działające w różnych branżach - na terenie Warszawy i okolic, jak i w całym kraju.

firma InsERT - logo
Firma eset - logo
Firma saldeo - logo
Fewolino® Web Design & Consulting
Firma Centrum Druku logo
Firma nazwa.pl logo
ITSerwis24 logo

ITSerwis24 zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji z zakresu usług informatycznych. Jesteśmy doświadczonym i zaufanym partnerem, działającym na rynku od niemal 15 lat. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania IT na najwyższym poziomie.

ITSerwis24 Wiesław Kaliszuk

Księdza Ignacego Skorupki 19/2
05-091 Ząbki

+48 505 600 080

biuro@itserwis24.eu

Copyright © 2024 ITSerwis24