+48 505 600 080 biuro@itserwis24.eu

o nas

kompleksowa obsługa IT

Wieloletnie doświadczenie - usługi informatyczne - ITSerwis24

WSPARCIE IT DLA FIRM I INSTYTUCJI PUBLICZNYCH

Firma ITSerwis24 powstała z myślą o kompleksowym wsparciu informatycznym firm i instytucji. Oferujemy współpracę w dziedzinie szeroko pojętych usług informatycznych. Naszym atutem jest doświadczenie informatyczne sięgające 15 lat. Dzięki temu posiadamy wysokie umiejętności w zakresie obsługi i naprawy sprzętu IT. Naszą wiedzę wykorzystujemy w praktyce, świadcząc kompleksowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm.

Celem, jaki sobie stawiamy, jest wzięcie całkowitej odpowiedzialności w ramach outsourcingu informatycznego za systemy komputerowe w obsługiwanych firmach i instytucjach. Zapewniając ich rozwój i sprawne działanie, dajemy naszym klientom gwarancje korzystania z w pełni nowoczesnego i funkcjonalnego działu IT przy znacznej redukcji kosztów z nim związanych.

PRACA W ITSERWIS24

Praca Branża IT

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Chcesz odbyć staż w firmie IT lub posiadasz już pierwsze doświadczenie w tej branży? Zachęcamy do zgłoszenia się do nas! Wyślij swoje CV i napisz kilka słów o sobie – w czym się specjalizujesz i dlaczego to właśnie u nas chcesz spróbować swoich sił. Nasze biuro znajduje się w Ząbkach niedaleko Warszawy – zapraszamy więc poszukujących pracy właśnie w tym rejonie.

Mieszkasz w innej części Polski? Dzięki dostępnym technologiom praca na odległość nie jest już problemem, dlatego zapraszamy aplikantów z całego kraju. Powodzenia!

Praca Branża IT

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Nasza oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb klienta, a jej zakres obejmuje:
– Help Desk, wsparcie techniczne i merytoryczne użytkowników
– Usługa intranet / extranet korporacyjny
– Optymalizowanie pracy systemów i sieci informatycznych
– Zapewnienie bezpieczeństwa aplikacji, baz danych i systemów IT
– Odzyskiwanie danych
– Hosting systemów internetowych i baz danych
– Bieżąca konfiguracja i konserwacja sprzętu komputerowego oraz sieciowego
– Dostarczanie, instalacja, administrowanie i aktualizacja oprogramowania
– Wdrażanie Systemów CMS

Z

OUTSOURCING IT

Oferujemy profesjonalne wsparcie IT dla Twojej firmy w Ząbkach, Warszawie oraz na terenie całej Polski. W ramach naszych usług zajmujemy się wszystkim, czego może potrzebować dział informatyczny Twojej firmy – od wdrażania oprogramowania po usługi serwisowe.

Z

HELPDESK

Prawidłowe funkcjonowanie systemu informatycznego Twojej firmy jest niezwykle ważne dla jej stabilności i terminowości. Dlatego ITSerwis24 posiada w swojej ofercie usługę HelpDesk – bieżące wsparcie techniczne i merytoryczne dla użytkowników sieci informatycznej Twojej firmy.

Z

SZKOLENIA IT

Wprowadzasz nowe oprogramowanie do Twojej firmy? A może dopiero wprowadzasz swoją firmę do świata cyfrowego i potrzebujesz szkoleń z zakresu obsługi komputera dla pracowników? Oferujemy szkolenia IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Z

USŁUGI SERWISOWE

Twoja firma posiada system informatyczny i poszukuje kogoś, kto mógłby zadbać o jego serwisowanie, zapewniając jego bezusterkową pracę? Prowadzimy bieżącą konfigurację i konserwację sprzętu komputerowego oraz sieciowego na terenie Warszawy, Ząbek i okolic.

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ NASZYCH USŁUG

CO NAS WYRÓŻNIA?

Doświadczenie w branży IT

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

15 lat działania na rynku usług informatycznych pozwoliło nam zgromadzić rozległą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie IT.

Dopasowanie oferty do klienta

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając jak najlepszą ofertę. To my dopasujemy się do Twojego biznesu, a nie na odwrót.

Poufność przekazywanych informacji

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi klienci mogą być pewni, że wszystkie powierzone nam dane są bezpieczne, a przekazywane nam informacje poufne.

Opieka Informatyczna 360 stopni

KOMPLEKSOWOŚĆ

Zajmujemy się zarówno obsługą i naprawą sprzętu IT firm, jak prowadzeniem szkoleń czy konfiguracją oprogramowania.

Szybkość rozwiązywania problemów

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

W razie problemów, możesz liczyć na szybką reakcję naszych specjalistów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi.

Godny zaufania partner IT

ZAUFANIE

Z naszych usług skorzystało już wiele małych i średnich firm oraz instytucji publicznych zarówno lokalnie, w Ząbkach, jak i w całej Polsce.

ITSerwis24 logo

ITSerwis24 zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji z zakresu usług informatycznych. Jesteśmy doświadczonym i zaufanym partnerem, działającym na rynku od niemal 15 lat. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania IT na najwyższym poziomie.

ITSerwis24 Wiesław Kaliszuk

Księdza Ignacego Skorupki 19/2
05-091 Ząbki

+48 505 600 080

biuro@itserwis24.eu

Copyright © 2024 ITSerwis24