+48 505 600 080 biuro@itserwis24.eu

usługi serwisowe IT

wysokiej klasy usługi serwisowe

Wsparcie Techniczne - ITSerwis24

Wysokiej klasy wsparcie techniczne

Kiedy prowadzimy firmę, sprawne narzędzia pracy to podstawa. Ich usterka może się wiązać z brakiem łączności z klientem, przegapieniem ważnego terminu, brakiem możliwości realizacji usług. Dbałość o bezawaryjną pracę oprogramowania, posiadanych komputerów i serwerów jest kluczowa w każdej dobrze funkcjonującej firmie. Dlatego ITSerwis24 oferuje Twojej firmie pełne wsparcie techniczne i możliwość serwisowania sprzętu informatycznego na terenie Warszawy, ale również w okolicy – świadczymy usługi serwisowe także na terenie takich miejscowości jak Ząbki, Marki, Zielonka, Kobyłka czy Wołomin.

Bieżąca konfiguracja i konserwacja sprzętu komputerowego oraz sieciowego pozwoli zminimalizować niebezpieczeństwo jakichkolwiek awarii. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybką i bezbłędną diagnozę awarii sprzętu. Powierzając nam opiekę nad sprzętem informatycznym swojej firmy możesz mieć pewność, że trafiasz w dobre ręce.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W ramach naszej działalności zajmujemy się również optymalizowaniem pracy systemów i sieci informatycznych, zapewniając bezpieczeństwo aplikacji, baz danych i systemów IT. Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz połączenia między komputerami i serwerami, koniecznie musisz zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność sieci informatycznej swojej firmy.

W czasie ostatniej awarii utraciłeś część swoich danych? Dla ITSerwis24 z Ząbek to żaden problem – zajmujemy się również odzyskiwaniem danych. Postawiona przez nas diagnoza pozwoli określić, z jakim rodzajem utraty danych mamy do czynienia i czy jest możliwe ich odzyskanie. Pomożemy Ci również wybrać najbardziej optymalne dla Ciebie i Twojej firmy rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych przechowywanych danych.

Nie jesteś zadowolony z obecnego dostawcy usług hostingowych i zastanawiasz się, którą ofertę wybrać? Naszym klientom oferujemy możliwość hostingu systemów internetowych i baz danych. Dzięki temu, Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli cieszyć się nieprzerwanym, bezproblemowym dostępem do aplikacji webowych i baz danych Twojej firmy.

Bezpieczeństwo Sieci - ITSerwis24

Bezpieczeństwo sieci informatycznej firmy – dlaczego jest ważne?

Bezpieczeństwo sieci małych firm to połączenie sprzętu, oprogramowania, zasad i praktyk stosowanych w celu ochrony sieci firmy przed nieautoryzowanym dostępem. Jest to ważny temat, bez względu na wielkość firmy – jeśli jej działalność wiąże się z korzystaniem z Internetu, przesyłane dane są narażone na przejęcie przez osoby niepożądane. A wyciek danych personalnych klientów to nie przelewki. Odpowiednie zabezpieczenie sieci jest więc niezbędne dla stabilności i bezpieczeństwa Twojej firmy. Jakie mogą być konsekwencje niezapewnienia sieci firmy odpowiedniej ochrony?

Atak hakerski na firmę może skutkować nawet zakończeniem jej działalności – hakerzy potrafią wgrać do bazy danych fałszywe informacje, które w konsekwencji wpływają na wiarygodność i osłabiają markę firmy. Co więcej, wyciek danych obsługiwanych przez firmę klientów może skutkować poważnym konsekwencjami finansowymi – na które mniejsze i średnie firmy po prostu nie mogą sobie pozwolić. Jak zatem zadbać o bezpieczeństwo sieci informatycznej firmy?

Jak zabezpieczyć sieć informatyczną firmy?

Warto wspomnieć, że żadna sieć nie jest w 100% odporna na ataki z zewnątrz – hakerzy wymyślają coraz to nowsze metody przejęcia lub wyłudzenia danych od firm i osób prywatnych. Jest jednak parę kroków, które powinny zostać podjęte przez każdą firmę, dla której  bezpieczeństwo sieci jest istotne.

R

instalacja programu antywirusowego

Oprogramowanie antywirusowe jest niezbędne w dzisiejszym środowisku komputerowym. Pozwala na ochronę komputera przed wirusami, blokuje niebezpieczne oprogramowanie jeszcze zanim zostanie zainstalowane na firmowym komputerze. W przypadku programów antywirusowych niezwykle istotna jest bieżąca aktualizacja zarówno samego oprogramowania, jak i bazy wirusów – w przeciwnym razie można narazić sprzęt na atak najnowszych typów wirusów czy złośliwego oprogramowania. Jeśli chcesz powierzyć wybór i konfigurację programu antywirusowego profesjonalistom, zgłoś się do nas – wspólnie ustalimy, jakie są potrzeby sieci informatycznej Twojej firmy i dobierzemy optymalne rozwiązanie.

R

instalacja firewall

Wybór zapory sieciowej odpowiadającej wielkości i zakresowi działalności firmy jest niezbędnym krokiem, mającym na celu zapewnienie bezpiecznej sieci. Jej zadaniem jest zablokowanie wszelkich prób nieautoryzowanego dostępu do przesyłanych danych.

R

stosowanie VPN

Sieć VPN pozwala na zalogowanie się do sieci i uzyskanie dostępu do Internetu poprzez zaszyfrowany tunel, który ukrywa Twoją aktywność i dane przed każdym, kto próbuje Cię szpiegować. Jest to szczególnie przydatne, jeśli pozwalasz swoim pracownikom na pracę zdalną, ponieważ istnieje wiele zagrożeń zdalnego dostępu, które VPN pomaga złagodzić.

Chcesz poznać więcej sposobów zapewnienia bezpieczeństwa sieci informatycznej Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie pomogą Ci opracować i wdrożyć rozwiązanie optymalne dla Twojego rodzaju działalności.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

PIERWSZY KONTAKT

Pierwsze ustalenia - potrzeby IT Twojej firmy

Zazwyczaj odbywa się w wyniku zgłoszenia się firmy do nas lub naszego udział w przetargu. Niezależnie od tego, pierwsza rozmowa jest kluczowa - to wtedy ustalimy, czego potrzebuje Twoja firma i jak ITSerwis24 może ułatwić jej działanie.

SPOTKANIE

Szczegóły współpracy - obsługa IT firmy

Jeśli pierwsze rozmowy przebiegły pomyślnie, czas na spotkanie - twarzą w twarz (jeśli działasz w Warszawie lub okolicy) lub online. Spotkanie to pozwoli nam ustalić dokładniej potrzeby Twojej firmy. Ilość komputerów w firmie, używane programy oraz niezbędny jest support - wszystko to pozwoli ustalić nakład pracy niezbędny do wsparcia IT Twojej firmy, oraz wpłynie na ostateczną wartość oferty.

UMOWA

Indywidualna Oferta - opieka informatyczna

Po akceptacji przedstawionej przez nas oferty, nie pozostaje nic innego jak podpisać umowę i rozpocząć współpracę! ITSerwis24 oferuje elastyczne warunki umowy, dopasowane do potrzeb klientów z krótkim okresem wypowiedzenia.

OSTATNIE SZLIFY

Wsparcie IT na odległość

Zanim na dobre rozpocznie się nasza współpraca, niezbędna będzie instalacja odpowiedniego oprogramowania na komputerach należących do sieci firmowej. Teamviewer to oprogramowanie pozwalające na zdalny dostęp i obsługę komputerów. To dzięki niemu w razie jakichkolwiek problemów związanych z komputerem lub oprogramowaniem, jesteśmy w stanie szybko zareagować i rozwiązać problem bezpośrednio u klienta.

ITSerwis24 logo

ITSerwis24 zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji z zakresu usług informatycznych. Jesteśmy doświadczonym i zaufanym partnerem, działającym na rynku od niemal 15 lat. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania IT na najwyższym poziomie.

ITSerwis24 Wiesław Kaliszuk

Księdza Ignacego Skorupki 19/2
05-091 Ząbki

+48 505 600 080

biuro@itserwis24.eu

Copyright © 2024 ITSerwis24