+48 505 600 080 biuro@itserwis24.eu

outsourcing IT

profesjonalne wsparcie informatyczne

Wsparcie IT dla firm i instytucji publicznych

ITSerwis24 zajmuje się opieką informatyczną firm i instytucji publicznych – zarówno na terenie miasta Warszawa czy Ząbki, jak i zdalnie w całym kraju. Wdrażamy programy m.in. księgowe (np. InsERT), CMS oraz zapewniamy bieżące wsparcie w kwestii aktualizacji oprogramowania. W ramach kompleksowej obsługi informatycznej Twojej firmy, oferujemy również szkolenia personelu z zakresu obsługi nowych narzędzi pracy.

Nowe oprogramowanie wymaga odpowiedniej konfiguracji, zgodnie z potrzebami Twojej firmy? Wiemy, że profesjonalne oprogramowania dla firm mogą przytłaczać ilością opcji, funkcji i możliwości. Dlatego ITSerwis24 z Ząbek w ramach wsparcia IT dla Twojej firmy oferuje również możliwość konfiguracji zakupionego oprogramowania, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki naszej pomocy Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli w 100% wykorzystać potencjał zakupionego oprogramowania komputerowego od zaraz. Jeśli nowy program okaże się skomplikowane w obsłudze, nie martw się – przeprowadzimy dla Ciebie i Twoich pracowników warsztaty z korzystania z tego oprogramowania.

Nasza oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb Klienta, a jej zakres obejmuje:

– Help Desk, wsparcie techniczne i merytoryczne użytkowników
– Usługa intranet / extranet korporacyjny
– Optymalizowanie pracy systemów i sieci informatycznych
– Zapewnienie bezpieczeństwa aplikacji, baz danych i systemów IT
– Odzyskiwanie danych
– Hosting systemów internetowych i baz danych
– Bieżąca konfiguracja i konserwacja sprzętu komputerowego oraz sieciowego
– Dostarczanie, instalacja, administrowanie i aktualizacja oprogramowania
– Wdrażanie Systemów CMS

Outsourcing Działu IT - ITSerwis24
Konsweracja Sprzętu Komputerowego - ITSerwis24

Dlaczego warto decydować się na outsourcing IT?

W dzisiejszych czasach zarówno małe, jak i średnie firmy zamiast inwestować w budowanie własnej infrastruktury i utrzymanie działu IT często decydują się na powierzenie wsparcia IT doświadczonym w branży specjalistom. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą się rozwijać, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów prowadzenia działalności na niższym poziomie. Poniżej prezentujemy kilka powodów, dla których długoterminowy outsourcing IT jest słuszną decyzją.

R

Niskie koszty obsługi IT firmy

Inwestycja w sprzęt komputerowy i oprogramowanie to zaledwie ułamek wydatków, z jakimi wiąże się prowadzenie własnego działu IT. Ponieważ cyfrowy świat nieustannie idzie do przodu, niezbędne są dodatkowe szkolenia pracownicze - tak, aby Twoi specjaliści byli na bieżąco z trendami w branży. Co więcej, rynek pracy dla osób z wykształceniem informatycznym jest niezwykle konkurencyjny, dlatego utrzymanie zespołu wykwalifikowanych specjalistów IT to nie tylko kwestia odpowiedniego wynagrodzenia, ale także dodatkowych benefitów.

Dlatego wiele małych i średnich firm decyduje się powierzyć opiekę informatyczną zewnętrznym firmom. I choć koszty takiej opieki różnią się w zależności od wielu czynników (mała firma a większa firma, mniejsze miejscowości a Warszawa), to ze pewnością koszty outsourcingu IT będą mniejsze niż prowadzenie własnego działu informatycznego.

R

Doświadczenie i wiedza IT dostępne od zaraz

O ile wprowadzenie do zespołu nowego pracownika może trwać nawet do kilku miesięcy, o tyle wykwalifikowany specjalista IT będzie w stanie podjąć się powierzonych mu zadań od razu. Inwestowanie we współpracę z zewnętrzną firmą informatyczną pomoże zatem zaoszczędzić wiele czasu i przyspieszyć wdrażanie nowych procesów w firmie. Co więcej, outsourcing IT pozwala na dużą elastyczność działania - godne zaufania i doświadczone firmy oferują możliwość dopasowania zapotrzebowania na ich usługi do bieżących zapotrzebowań Twojej firmy. Co to oznacza? Że jeśli Twoja firma z kilku pracowników rozrośnie się do kilkunastu w krótkim czasie, Twój zewnętrzny dostawca usług IT szybko dopasuje swoje usługi do Twoich rosnących wymagań.

R

Zajmij się swoim biznesem - obsługę IT zostaw specjalistom

Powierzenie opieki informatycznej zewnętrznej firmie to słuszna decyzja nie tylko ze względów finansowych. Outsourcing IT pozwala Tobie, jako przedsiębiorcy, skupić się na głównych działaniach Twojej firmy. Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz - biuro rachunkowe, kancelarię prawną czy sklep online - współpraca z zewnętrznymi specjalistami z dziedziny informatyki pozwoli Ci skoncentrować energię na obszarach należących do Twoich kompetencji.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Doświadczenie w branży IT

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

15 lat działania na rynku usług informatycznych pozwoliło nam zgromadzić rozległą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie IT.

Dopasowanie oferty do klienta

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając jak najlepszą ofertę. To my dopasujemy się do Twojego biznesu, a nie na odwrót.

Poufność przekazywanych informacji

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi klienci mogą być pewni, że wszystkie powierzone nam dane są bezpieczne, a przekazywane nam informacje poufne.

Opieka Informatyczna 360 stopni

KOMPLEKSOWOŚĆ

Zajmujemy się zarówno obsługą i naprawą sprzętu IT firm, jak prowadzeniem szkoleń czy konfiguracją oprogramowania.

Szybkość rozwiązywania problemów

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

W razie problemów, możesz liczyć na szybką reakcję naszych specjalistów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi.

Godny zaufania partner IT

ZAUFANIE

Z naszych usług skorzystało już wiele małych i średnich firm oraz instytucji publicznych zarówno lokalnie, w Ząbkach, jak i w całej Polsce.

ZAUFALI NAM

Firma to nie tylko pracownicy i oferowane usługi - to także klienci i partnerzy, którzy nadają naszej pracy sens. W swoim portfolio posiadamy organizacje działające w różnych branżach - na terenie Warszawy i okolic, jak i w całym kraju.

firma InsERT - logo
Firma eset - logo
Firma saldeo - logo
Fewolino® Web Design & Consulting
Firma Centrum Druku logo
Firma nazwa.pl logo
ITSerwis24 logo

ITSerwis24 zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji z zakresu usług informatycznych. Jesteśmy doświadczonym i zaufanym partnerem, działającym na rynku od niemal 15 lat. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania IT na najwyższym poziomie.

ITSerwis24 Wiesław Kaliszuk

Księdza Ignacego Skorupki 19/2
05-091 Ząbki

+48 505 600 080

biuro@itserwis24.eu

Copyright © 2024 ITSerwis24