+48 505 600 080 biuro@itserwis24.eu

oferta

usługi informatyczne dla firm

Outsourcing IT

ITSerwis24 zajmuje się kompleksową opieką informatyczną dla firm i instytucji publicznych. Działamy zarówno lokalnie, na terenie Warszawy i okolic (Ząbki, Marki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin), jak i na terenie całego kraju. Przekazanie obsługi IT zewnętrznej firmie jest świetną okazją dla małych i średnich przedsiębiorstw na zaoszczędzenie środków i poświęcenie swojej uwagi w 100% głównym kompetencjom firmy.

Szkolenia IT

Twoi pracownicy chcieliby podnosić swoje kompetencje w obszarze IT? Interesuje Cię przygotowanie siebie lub pracowników do Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL – European Computer Driving Licence), czyli honorowanego na całym świecie dokumentu? A może Twoja firma wprowadziła nowe oprogramowanie i niezbędne jest zorganizowanie wewnętrznego szkolenia IT? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie kursów informatycznych.

Usługi serwisowe

Potrzebujesz wsparcia z zakresu obsługi technicznej posiadanego sprzętu komputerowego? A może martwisz się, czy sieć informatyczna, z której korzysta Twoja firma, jest wystarczająco zabezpieczona przed niepożądanymi atakami ze strony hakerów? W ITSerwis24 zajmujemy się zarówno optymalizowaniem pracy systemów i sieci informatycznych, odzyskiwaniem utraconych w wyniki usterki danych, jak i zapewnieniem bezpieczeństwa aplikacji, baz danych i systemów IT firm z Warszawy, Ząbek i okolic.

Konfiguracja oprogramowania

Twoje biuro rachunkowe zakupiło nowe oprogramowanie do obsługi księgowej klientów i jego konfiguracja wydaje się zbyt skomplikowana? A może posiadany system CRM zdaje się nie do końca spełniać Twoje oczekiwania? Specjaliści z firmy ITSerwis24 pomogą Ci w konfiguracji posiadanego oprogramowania – tak, by w pełni wykorzystać posiadane przez nie funkcje i jak najbardziej dopasować je do potrzeb działalności Twojej firmy.

HelpDesk

ITSerwis24 oferuje usługę HelpDesk w formie obsługi zdalnej na terenie całej Polski lub na miejscu, u klienta – działamy na terenie Warszawy i okolic (oferujemy pomoc informatyczną na terenie takich miejscowości jak Ząbki, Marki, Zielonka, Kobyłka czy Wołomin). Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wsparcie użytkownika zdalnie czy on-site, możesz liczyć na naszą pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z IT. Usługa HelpDesk jest idealna dla małych i średnich firm, ponieważ pozwala na ogromne oszczędności – prowadzenie własnego działu IT to bardzo kosztowne przedsięwzięcie.
Dzięki usłudze wsparcia użytkownika masz pewność, że sprzęt IT i oprogramowanie Twojej firmy będą zawsze działać bez zarzutu, nie wpływając negatywnie na bieżącą działalność firmy.

Połączenie zdalne, za pośrednictwem bezpiecznego oprogramowania TeamViewer, pozwala skrócić czas reakcji na zgłoszony problem do minimum. Oszczędność czasu jest niewątpliwą zaletą tego rozwiązania i przekłada się jednocześnie na znaczące zmniejszenie kosztu usługi.

Chcesz uzyskać indywidualną ofertę dla swojej firmy?
Napisz do nas!

Opieka informatyczna firm i instytucji

ITSerwis24 - IT dla firm

ITSerwis24 zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji z zakresu usług informatycznych. Jesteśmy doświadczonym i zaufanym partnerem, działającym na rynku od niemal 15 lat. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania IT na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z oparciu o stałą umowę lub w formie doraźnej pomocy firmom. Polecamy nasze pakiety miesięczne – wsparcie IT dla firm w formie subskrypcji. Jeśli interesuje Cię taka forma współpracy, zapraszamy do kontaktu z nami.

Śpij spokojnie – IT Twojej firmy jest w dobrych rękach

Nasza oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb klienta, a jej zakres obejmuje:
– Help Desk, wsparcie techniczne i merytoryczne użytkowników
– Usługa intranet / extranet korporacyjny
– Optymalizowanie pracy systemów i sieci informatycznych
– Zapewnienie bezpieczeństwa aplikacji, baz danych i systemów IT
– Odzyskiwanie danych
– Hosting systemów internetowych i baz danych
– Bieżąca konfiguracja i konserwacja sprzętu komputerowego i sieciowego
– Dostarczanie, instalacja, administrowanie i aktualizacja oprogramowania
– Wdrażanie Systemów CMS

ITSerwis24 - IT dla firm

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

PIERWSZY KONTAKT

Pierwsze ustalenia - potrzeby IT Twojej firmy

Zazwyczaj odbywa się w wyniku zgłoszenia się firmy do nas lub naszego udział w przetargu. Niezależnie od tego, pierwsza rozmowa jest kluczowa - to wtedy ustalimy, czego potrzebuje Twoja firma i jak ITSerwis24 może ułatwić jej działanie.

SPOTKANIE

Szczegóły współpracy - obsługa IT firmy

Jeśli pierwsze rozmowy przebiegły pomyślnie, czas na spotkanie - twarzą w twarz (jeśli działasz w Warszawie lub okolicy) lub online. Spotkanie to pozwoli nam ustalić dokładniej potrzeby Twojej firmy. Ilość komputerów w firmie, używane programy oraz niezbędny jest support - wszystko to pozwoli ustalić nakład pracy niezbędny do wsparcia IT Twojej firmy, oraz wpłynie na ostateczną wartość oferty.

UMOWA

Indywidualna Oferta - opieka informatyczna

Po akceptacji przedstawionej przez nas oferty, nie pozostaje nic innego jak podpisać umowę i rozpocząć współpracę! ITSerwis24 oferuje elastyczne warunki umowy, dopasowane do potrzeb klientów z krótkim okresem wypowiedzenia.

OSTATNIE SZLIFY

Wsparcie IT na odległość

Zanim na dobre rozpocznie się nasza współpraca, niezbędna będzie instalacja odpowiedniego oprogramowania na komputerach należących do sieci firmowej. Teamviewer to oprogramowanie pozwalające na zdalny dostęp i obsługę komputerów. To dzięki niemu w razie jakichkolwiek problemów związanych z komputerem lub oprogramowaniem, jesteśmy w stanie szybko zareagować i rozwiązać problem bezpośrednio u klienta.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Doświadczenie w branży IT

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

15 lat działania na rynku usług informatycznych pozwoliło nam zgromadzić rozległą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie IT.

Dopasowanie oferty do klienta

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając jak najlepszą ofertę. To my dopasujemy się do Twojego biznesu, a nie na odwrót.

Poufność przekazywanych informacji

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi klienci mogą być pewni, że wszystkie powierzone nam dane są bezpieczne, a przekazywane nam informacje poufne.

Opieka Informatyczna 360 stopni

KOMPLEKSOWOŚĆ

Zajmujemy się zarówno obsługą i naprawą sprzętu IT firm, jak prowadzeniem szkoleń czy konfiguracją oprogramowania.

Szybkość rozwiązywania problemów

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

W razie problemów, możesz liczyć na szybką reakcję naszych specjalistów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi.

Godny zaufania partner IT

ZAUFANIE

Z naszych usług skorzystało już wiele małych i średnich firm oraz instytucji publicznych zarówno lokalnie, w Ząbkach, jak i w całej Polsce.

ZAUFALI NAM

Firma to nie tylko pracownicy i oferowane usługi - to także klienci i partnerzy, którzy nadają naszej pracy sens. W swoim portfolio posiadamy organizacje działające w różnych branżach - na terenie Warszawy i okolic, jak i w całym kraju.

firma InsERT - logo
Firma eset - logo
Firma saldeo - logo
Fewolino® Web Design & Consulting
Firma Centrum Druku logo
Firma nazwa.pl logo
ITSerwis24 logo

ITSerwis24 zajmuje się kompleksową obsługą firm i instytucji z zakresu usług informatycznych. Jesteśmy doświadczonym i zaufanym partnerem, działającym na rynku od niemal 15 lat. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania IT na najwyższym poziomie.

ITSerwis24 Wiesław Kaliszuk

Księdza Ignacego Skorupki 19/2
05-091 Ząbki

+48 505 600 080

biuro@itserwis24.eu

Copyright © 2024 ITSerwis24